Hrabětice

www.hrabetice.cz

Hledáte-li oficiální stránky Obecního úřadu Hrabětice, musíte hledat jinde. Určitě je najdete i bez mojí nápovědy. Tento web je neoficiálním webem obce a je určen pro obyvatele a návštěvníky obce. Veřím, že zde najdete všechny potřebné a zajímavé informace o Hraběticích.

Tyto stránky jsou čistě soukromou iniciativou, věnuji se jim pouze ve svém volném čase, proto se vám dopředu omlouvám za případné výpadky stránek a jejich neaktuálnost. Stránky se budu snažit udržovat, upravovat a různě dolaďovat, takže se asi nikdy nedočkáte finální podoby. Ono to asi ani nejde, všechno se vyvíjí. I tyto stránky se budou vyvíjet a doufám, že jenom k lepšímu.

Jestliže jste dočetli až sem, tak vás asi zajímá co bude dál. Jsem zastánce svobodného internetu a svobodných webů, proto na tomto webu bude pod každým článkem otevřená diskuse bez cenzury, kam můžete psát vaše dotazy a názory. Další možností jak se zapojit do tohoto projektu, je možnost stát se redaktorem tohoto webu. Proto hledám spolupracovníky z řad obyvatel a návštěvníků obce, kteří rádi fotí, píšou a mají zájem o účast na vzniku portálu o Hraběticích.

  • #1 | Napsal Martin v 23.3.2010.

    Super!

No trackbacks yet.

Zanechat komentář