Hrabětice

www.hrabetice.cz

Zloděj z Brněnska ukradl ve Vídni sportovní audi a ujížděl policii. Kousek za hranicí narazil do stojícího auta rakouských policistů, zastavit ho se jim ale nepodařilo. Úspěšnější byli jejich moravští kolegové, kteří zloději zatarasili cestu. Honička na jihomoravských silnicích vrcholila v neděli ráno před půl sedmou. Mezi Hevlínem a Hraběticemi pětadvacetiletý muž narazil do stojícího vozu VW Passat, ve kterém byli rakouští policisté.
„Mladík z Brněnska jel s osobním vozidlem Audi A4 od hraničního přechodu do vnitrozemí. Nepřizpůsobil rychlost a narazil do stojícího policejního vozu rakouských kolegů,“ uvedla policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.
Rakouští policisté muže bez výsledku pronásledovali. „Audi, které řídil, měl odcizit ve Vídni. Policisté se ho snažili zastavit, ale on na pokyny nereagoval a stále ujížděl do České republiky,“ popsala mluvčí.
Pronásledování skončilo až na Moravě, kde čeští policisté zatarasili cestu. „Vše se naštěstí obešlo bez zranění. Dechová zkouška u řidiče byla negativní. Na vozidlech vznikla škoda šedesát tisíc korun,“ řekla Lenka Drahokoupilová.

odkaz na zdroj: idnes.cz

Nikdo zatím nepřidal komentář.

No trackbacks yet.

Zanechat komentář