Hrabětice

www.hrabetice.cz

Hrabětice – Malou obcí na Hrušovansku otřásl případ vraždy. Dlouhotrvající hádky mezi dvěma partnery vyústily v noční drama. Muž pobodal dvěma noži svoji družku přímo v ložnici. Žena na místě zemřela. Vrahovi, který je v policejní cele, hrozí dvacet let za mřížemi.

„Informaci o události jsme získali krátce po půlnoci ze středy na čtvrtek. V rodinném domku v Hraběticích mělo podle prvních informací dojít k napadení a zranění třiapadesátileté ženy. Hlídka, která na místo dorazila, našla poškozenou již bez známek života v tratolišti krve,“ informovala krajská policejní mluvčí Petra Vedrová.

Jak potvrdila soudní pitva, která se uskutečnila ve čtvrtek, žena neměla šanci útok přežít. „Na místě jsme zadrželi podezřelého devětapadesátiletého muže, který byl druhem napadené ženy. Podle našich informací se často hádali. I kritický večer mělo dojít k nějakému konfliktu. Muž pak vzal v kuchyni dva nože, kterými ženu napadl v ložnici. Způsobil jí závažné zranění, kterým na místě podlehla. Bezvládné tělo pak ještě odtáhl do sklepa,“ popsala tragickou událost Vedrová.

Kriminalisté důkladně ohledali místo vraždy. „Ve čtvrtek jsme muže obvinili ze zločinu vraždy. Hrozí mu trest odnětí svobody až na dvacet let,“ shrnula mluvčí.

Letos se na jižní Moravě stalo už jednadvacet vražd. Dvacet z nich policisté objasnili, jeden případ z Brna ještě stále vyšetřují. „Pro srovnání, v loňském roce se na jižní Moravě stalo čtrnáct vražd,“ zakončila mluvčí.

zdroj: znojemsky.denik.cz

Nikdo zatím nepřidal komentář.

No trackbacks yet.

Zanechat komentář